Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej X

Logowanie

   

Twój Koszyk:


jest pusty...
Nasza oferta » Damskie » Bielizna nocna » Pidżamy » LEGO City Kalendarz adwentowy 60381

LEGO City Kalendarz adwentowy 60381
LEGO

PROMOCJA
LEGO City Kalendarz adwentowy 60381
<p><b>LEGO CITY Kalendarz adwentowy 2023 (60381)</b></p> <p><b>Kalendarz adwentowy LEGO City na rok 2023</b> (60381) to idealny sposób na stworzenie przedświątecznej atmosfery i rozpoczęcie odliczania dni do Gwiazdki. Dzieci będą zachwycone odkrywając codziennie nowe niespodzianki, znane postacie w świątecznych strojach, minimodele i akcesoria, które przeniosą je do magicznej krainy świąt. Zestaw zawiera także rozkładaną planszę do zabawy, na której dzieci mogą odgrywać liczne kreatywne przygody.</p> <p><b>Najważniejsze cechy kalendarza adwentowego LEGO City na rok 2023:</b></p> <p><b>Mnóstwo świątecznej zabawy</b> - Ten zestaw LEGO City Kalendarz Adwentowy 2023 (60381) wprowadza magiczną atmosferę świąt i pozwala dzieciom cieszyć się okresem przedświątecznym.</p> <p><b>Fajne postacie</b> - Wśród niespodzianek znajdują się minifigurki Mikołaja i pani Mikołajowej, kolędnika, hokeisty, rzeźbiarza w lodzie, fanów TikToka oraz figurki bałwana, renifera, szczeniaczka i kotka.</p> <p><b>Zawiera rozkładaną planszę do zabawy</b> - Dzieci mogą rozłożyć tylną stronę kalendarza, aby stworzyć własne kreatywne przygody w zimowej krainie.</p> <p><b>Przedświąteczny prezent gwiazdkowy</b> - Ten kalendarz adwentowy, pełen zabawek i niespodzianek, to doskonały prezent dla dzieci i fanów zestawów LEGO City w wieku od pięciu lat.</p> <p><b>Wymiary</b> - Pudełko z kalendarzem adwentowym LEGO City ma 26 cm wysokości, 38 cm szerokości oraz 7 cm głębokości.</p> <p><b>Baterie nie są wymagane</b> - Zabawki do zbudowania oraz postacie LEGO z tego kalendarza czerpią energię z wyobraźni dzieci, dlatego nie potrzebują baterii.</p> <p><b>Łatwe w budowie modele</b> - Do każdej niespodzianki w kalendarzu dołączone są proste instrukcje budowania, które są wydrukowane wewnątrz okienek w kalendarzu.</p> <p><b>Pomysłowa zabawa</b> - Adwentowe zestawy LEGO City inspirują dzieci mnóstwem kolorowych minimodele i ciekawych postaci, zachęcając do zabawy w odgrywanie ról.</p> <p><b>Zabawki najwyższej jakości</b> - Wszystkie elementy LEGO spełniają rygorystyczne standardy branżowe, dzięki czemu są jednolite i zawsze do siebie pasują, a budowanie z nich jest przyjemnością - i tak jest niezmiennie od 1958 roku.</p> <p><b>Bezpieczeństwo przede wszystkim</b> - Klocki i inne elementy zestawów LEGO są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że spełniają rygorystyczne światowe standardy bezpieczeństwa.</p> <p>Ten kalendarz adwentowy to doskonały sposób na wprowadzenie magii świąt i kreatywnej zabawy do okresu przedświątecznego. Pozwól dzieciom odliczać dni do Gwiazdki, odkrywając codziennie nowe niespodzianki, i ciesz się wspólną zabawą w krainie LEGO City.</p>LEGO City Kalendarz adwentowy 60381 LEGO City Kalendarz adwentowy 60381 LEGO City Kalendarz adwentowy 60381
Kod kreskowy: 5702017155074
11900139,00 × Zapas: 23

PROMOCJA

LEGO CITY Kalendarz adwentowy 2023 (60381)

Kalendarz adwentowy LEGO City na rok 2023 (60381) to idealny sposób na stworzenie przedświątecznej atmosfery i rozpoczęcie odliczania dni do Gwiazdki. Dzieci będą zachwycone odkrywając codziennie nowe niespodzianki, znane postacie w świątecznych strojach, minimodele i akcesoria, które przeniosą je do magicznej krainy świąt. Zestaw zawiera także rozkładaną planszę do zabawy, na której dzieci mogą odgrywać liczne kreatywne przygody.

Najważniejsze cechy kalendarza adwentowego LEGO City na rok 2023:

Mnóstwo świątecznej zabawy - Ten zestaw LEGO City Kalendarz Adwentowy 2023 (60381) wprowadza magiczną atmosferę świąt i pozwala dzieciom cieszyć się okresem przedświątecznym.

Fajne postacie - Wśród niespodzianek znajdują się minifigurki Mikołaja i pani Mikołajowej, kolędnika, hokeisty, rzeźbiarza w lodzie, fanów TikToka oraz figurki bałwana, renifera, szczeniaczka i kotka.

Zawiera rozkładaną planszę do zabawy - Dzieci mogą rozłożyć tylną stronę kalendarza, aby stworzyć własne kreatywne przygody w zimowej krainie.

Przedświąteczny prezent gwiazdkowy - Ten kalendarz adwentowy, pełen zabawek i niespodzianek, to doskonały prezent dla dzieci i fanów zestawów LEGO City w wieku od pięciu lat.

Wymiary - Pudełko z kalendarzem adwentowym LEGO City ma 26 cm wysokości, 38 cm szerokości oraz 7 cm głębokości.

Baterie nie są wymagane - Zabawki do zbudowania oraz postacie LEGO z tego kalendarza czerpią energię z wyobraźni dzieci, dlatego nie potrzebują baterii.

Łatwe w budowie modele - Do każdej niespodzianki w kalendarzu dołączone są proste instrukcje budowania, które są wydrukowane wewnątrz okienek w kalendarzu.

Pomysłowa zabawa - Adwentowe zestawy LEGO City inspirują dzieci mnóstwem kolorowych minimodele i ciekawych postaci, zachęcając do zabawy w odgrywanie ról.

Zabawki najwyższej jakości - Wszystkie elementy LEGO spełniają rygorystyczne standardy branżowe, dzięki czemu są jednolite i zawsze do siebie pasują, a budowanie z nich jest przyjemnością - i tak jest niezmiennie od 1958 roku.

Bezpieczeństwo przede wszystkim - Klocki i inne elementy zestawów LEGO są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że spełniają rygorystyczne światowe standardy bezpieczeństwa.

Ten kalendarz adwentowy to doskonały sposób na wprowadzenie magii świąt i kreatywnej zabawy do okresu przedświątecznego. Pozwól dzieciom odliczać dni do Gwiazdki, odkrywając codziennie nowe niespodzianki, i ciesz się wspólną zabawą w krainie LEGO City.
EAN (GTIN)5702017415581
Numer produktu60381
MarkaLEGO
SeriaCity
StanNowy
Wiek dziecka5 lat +
BohaterLEGO City
Płećchłopcy dziewczynki
Liczba elementów258 szt.
Certyfikaty, opinie, atestyCE EN 71
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym0.39 kg
Kod kreskowy: 5702017155074
Opinie o produkcie
Dodaj opinię
Brak opinii
Może dodasz swoją?
LISTA KATEGORII