Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej X

Logowanie

   

Twój Koszyk:


jest pusty...
Nasza oferta » Dziecko » ZABAWKI » Lalki » CAVE CLUB LALKA PODSTAWOWA GNL82 TELLA GNL86

CAVE CLUB LALKA PODSTAWOWA GNL82 TELLA GNL86

PROMOCJA
CAVE CLUB LALKA PODSTAWOWA GNL82 TELLA GNL86
CAVE CLUB LALKA PODSTAWOWA GNL82 TELLA GNL86 <ul>
<li>Numer katalogowy: <b>GNL86</b></li>
<li>Marka: <b>Cave Club</b></li>
<li>Kategoria wiekowa: <b>3 lata+</b></li>
<li>Tworzywo: <b>Plastik</b></li>
</ul><p><b>Barbie</b> to lalka produkowana przez firmę Mattel i jedna z najbardziej rozpoznawalnych i sprzedających się zabawek na Świecie.</p><p><b>Oto Cave Club?</b> ? grupa niesfornych młodych jaskiniowców, którzy wyprzedzają swoją epokę!</p>
<p><b>Lalki Cave Club?</b> o szalonych fryzurach i neonowych stylizacjach oraz ich urocze prehistoryczne zwierzątka inspirują do opowiadania historii o zamierzchłych czasach. Każda postać ma wyjątkowego zwierzęcego towarzysza, grzebień i element dopasowany do swojej wyjątkowej osobowości.</p><p><b>Punkty</b> zgięcia w łokciach, nadgarstkach i kolanach umożliwiają odgrywanie pełnych akcji przygód takich jak ucieczka przed tyranozaurem lub omijanie płynącej lawy. Przenieś wyobraźnię w prehistoryczne czasy i odkrywaj nowe szalone historie z lalkami i zabawkami Cave Club?.</p><p><b>Era</b> przyjaźni i zabawy trwa! Idealny prezent dla dzieci od 4 roku życia. Wybierz ulubioną lalkę lub zbierz je wszystkie, bo w grupie jest weselej! Sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.</p>CAVE CLUB LALKA PODSTAWOWA GNL82 TELLA GNL86 CAVE CLUB LALKA PODSTAWOWA GNL82 TELLA GNL86 CAVE CLUB LALKA PODSTAWOWA GNL82 TELLA GNL86 CAVE CLUB LALKA PODSTAWOWA GNL82 TELLA GNL86
Kod kreskowy: 4574
590069,00 × Zapas: 16

PROMOCJA

CAVE CLUB LALKA PODSTAWOWA TELLA I HUNCH GNL86


  • Numer katalogowy: GNL86
  • Marka: Cave Club
  • Kategoria wiekowa: 3 lata+
  • Tworzywo: Plastik

Barbie to lalka produkowana przez firmę Mattel i jedna z najbardziej rozpoznawalnych i sprzedających się zabawek na Świecie.


Oto Cave Club™ – grupa niesfornych młodych jaskiniowców, którzy wyprzedzają swoją epokę!

Lalki Cave Club™ o szalonych fryzurach i neonowych stylizacjach oraz ich urocze prehistoryczne zwierzątka inspirują do opowiadania historii o zamierzchłych czasach. Każda postać ma wyjątkowego zwierzęcego towarzysza, grzebień i element dopasowany do swojej wyjątkowej osobowości.


Punkty zgięcia w łokciach, nadgarstkach i kolanach umożliwiają odgrywanie pełnych akcji przygód takich jak ucieczka przed tyranozaurem lub omijanie płynącej lawy. Przenieś wyobraźnię w prehistoryczne czasy i odkrywaj nowe szalone historie z lalkami i zabawkami Cave Club™.

Era przyjaźni i zabawy trwa! Idealny prezent dla dzieci od 4 roku życia. Wybierz ulubioną lalkę lub zbierz je wszystkie, bo w grupie jest weselej! Sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.
StanNowy
MarkaMattel
Bohaterinny
Wiek dziecka3 lata +
Kolor dominującywielokolorowy
Certyfikaty, opinie, atestyCE
Kod producentaGNL86
EAN887961873214
Kod kreskowy: 4574
Opinie o produkcie
Dodaj opinię
Brak opinii
Może dodasz swoją?
LISTA KATEGORII