Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej X

Logowanie

   

Twój Koszyk:


jest pusty...
Nasza oferta » Dziecko » ZABAWKI » Lego » Lego 60249

Lego 60249

PROMOCJA
Lego 60249
Lego 60249 <p>Zestaw Zamiatarka to dobry wybór na początek przygód w świecie LEGO? City. Zaprojektowany dla dzieci od 5 lat zestaw inspiruje do swobodnej, pomysłowej zabawy w odgrywanie ról opartej na rzeczywistych sytuacjach.</p><p>Zamiatarka wyposażona jest w realistyczne szczotki, które obracają się podczas przesuwania pojazdu. Dzieci mogą połączyć model z innymi oryginalnymi zabawkami LEGO?, by mieć więcej możliwości zabawy i budowania.</p><p>?Zestaw LEGO? City (60249) doskonale sprawdzi się jako prezent na  urodziny lub z innej okazji dla pięciolatków i starszych dzieci, które uwielbiają zabawkowe pojazdy. Model wymaga jedynie podstawowych umiejętności konstrukcyjnych.</p><p>Zamiatarka ma ok. 6 cm wysokości, 10 cm długości i 7 cm szerokości. W jej kabinie zmieści się kierowca, a z tyłu śliski banan!</p><p>Model zamiatarki nie wymaga baterii, więc zabawa zaczyna się od razu po otwarciu pudełka.</p><p>Zestaw z zamiatarką zawiera broszurę z instrukcjami budowania oraz funkcję Instructions PLUS ? interaktywne instrukcje budowania</p>
Kod kreskowy: 5702016617832
399940,00produkt niedostępny
powiadom o dostępności »

PROMOCJA

Lego City Zamiatarka 60249


Zestaw Zamiatarka to dobry wybór na początek przygód w świecie LEGO® City. Zaprojektowany dla dzieci od 5 lat zestaw inspiruje do swobodnej, pomysłowej zabawy w odgrywanie ról opartej na rzeczywistych sytuacjach.


Zamiatarka wyposażona jest w realistyczne szczotki, które obracają się podczas przesuwania pojazdu. Dzieci mogą połączyć model z innymi oryginalnymi zabawkami LEGO®, by mieć więcej możliwości zabawy i budowania.


•Zestaw LEGO® City (60249) doskonale sprawdzi się jako prezent na  urodziny lub z innej okazji dla pięciolatków i starszych dzieci, które uwielbiają zabawkowe pojazdy. Model wymaga jedynie podstawowych umiejętności konstrukcyjnych.


Zamiatarka ma ok. 6 cm wysokości, 10 cm długości i 7 cm szerokości. W jej kabinie zmieści się kierowca, a z tyłu śliski banan!

Model zamiatarki nie wymaga baterii, więc zabawa zaczyna się od razu po otwarciu pudełka.

Zestaw z zamiatarką zawiera broszurę z instrukcjami budowania oraz funkcję Instructions PLUS — interaktywne instrukcje budowania
StanNowy
PłećChłopcy Dziewczynki
Bohaterbrak
Wiek dziecka5 lat +
SeriaMiasto
Liczba elementów89 szt.
Numer produktu60249
Certyfikaty, opinie, atestyCE
EAN5702016617832
Kod kreskowy: 5702016617832
Opinie o produkcie
Dodaj opinię
Brak opinii
Może dodasz swoją?
LISTA KATEGORII