Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej X

Logowanie

   

Twój Koszyk:


jest pusty...
Nasza oferta » Dziecko » ZABAWKI » Zdalnie sterowane » Samochód RC Ferrari SF90 zdalnie sterowany

Samochód RC Ferrari SF90 zdalnie sterowany

PROMOCJA
Samochód RC Ferrari SF90 zdalnie sterowany
Samochód RC Ferrari SF90 zdalnie sterowany Samochód RC Ferrari SF90 zdalnie sterowany <p>Pojazd został wyprodukowany przez firmę RASTAR, która specjalizuje się w produkcji zdalnie sterowanych replik modeli samochodów. Prezentowany model jest dokładną repliką auta Ferrari 488 GTB w skali 1:14. Produkowany jest na oryginalnej licencji marki Ferrari. Każdy detal tego samochodu jest wykonany z dbałością o najdrobniejsze szczegóły.</p><p>Pojazd jest niezwykle szybki i zwrotny, posiada napęd na tylne koła. Autko porusza się we wszystkich kierunkach. Dodatkowym atutem tego samochodu są gumowe opony, które zwiększają frajdę podczas zabawy. Auto zostało wyposażone także w światła z przodu oraz z tyłu, więc zabawa w nocy już nie jest wykluczona, a zapewne będzie jeszcze ciekawsza.</p><h1>Zawartość zestawu:</h1>
<ul>
<li>samochód z bateriami</li>
<li>Pilot z bateriami</li>
<li>Instrukcja obsługi</li>
<li>Oryginalne opakowanie z okienkiem</li>
</ul>Samochód RC Ferrari SF90 zdalnie sterowany Samochód RC Ferrari SF90 zdalnie sterowany
Kod kreskowy: 4464
9999124,99 × Zapas: 3

PROMOCJA

Samochód zdalnie sterowany Ferrari SF90 1:14 R/C STRADALE  Rastar


Pojazd został wyprodukowany przez firmę RASTAR, która specjalizuje się w produkcji zdalnie sterowanych replik modeli samochodów. Prezentowany model jest dokładną repliką auta Ferrari 488 GTB w skali 1:14. Produkowany jest na oryginalnej licencji marki Ferrari. Każdy detal tego samochodu jest wykonany z dbałością o najdrobniejsze szczegóły.


Pojazd jest niezwykle szybki i zwrotny, posiada napęd na tylne koła. Autko porusza się we wszystkich kierunkach. Dodatkowym atutem tego samochodu są gumowe opony, które zwiększają frajdę podczas zabawy. Auto zostało wyposażone także w światła z przodu oraz z tyłu, więc zabawa w nocy już nie jest wykluczona, a zapewne będzie jeszcze ciekawsza.


Zawartość zestawu:

  • samochód z bateriami
  • Pilot z bateriami
  • Instrukcja obsługi
  • Oryginalne opakowanie z okienkiemStanNowy
Kod producenta97300
MarkaRastar
Seria2
Bohaterbrak
Wiek dziecka3 lata +
MateriałMetal Plastik Inny
EAN5609288198710
Kod kreskowy: 4464
Opinie o produkcie
Dodaj opinię
Brak opinii
Może dodasz swoją?
LISTA KATEGORII